Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a min.20 éve megjelen...

Mi ennek a min.20 éve megjelent mesének a címe?

Figyelt kérdés

Gyerek korom egyik meséje volt és érdekelne mi is volt az, csak pár kép az elejéről van meg és szeretném megtalálni hogy megnézhessem megint ^^


Úgy kezdődik hogy egy Király család gyereket vár és fiút szeretnének, mert nincs trónörökös és a gonosz nővér vagy bácsi leselkedik a trónra. Ennek a közlése után jön egy kép a "Mennyekből" ahol sorban állnak kisbabák kis angyalok között és sorba haladnak "Isten" felé aki ad nekik egy kék vagy egy piros szívet (Fiú szív és Lány). Ahoz a babához aki a királyi családba kerülne oda megy egy angyal és megkérdezi fiú-e vagy lány akar leni és az a lányt választja, az angyal ad neki egy piros szívet és a gyerek megszületik. Isten meg mérges lesz az angyalra és veszekszik vele. Megszületik a gyerek és azért hogy elkerüljék a trónfosztást fiú játékokat tesznek a baba mellé és fiú ként nevelik, arra emlékszem hogy megtanul vívni is. Ez kb az első 5 perc, sajnos többre nem emlékszem csak arra hogy hosszú kalandra indul, és az útján segíteni fogja az az angyal.



2012. márc. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Off.Ezt én is megnézném.
2012. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet h ez egy anime, az animeaddicts.hu-n próbálj angyal, király meg hasonló kulcsszavakkal keresni az ismertetők közt.
2012. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerem az Anime-ket és ez biztos nem az :S
2012. márc. 17. 13:51
 4/4 A kérdező kommentje:

Ribbon no Kishi

princess knight

ezen a néven megtaláltam ma :) Viszont nem vagyok még meg, mivel ez egy 52 részes sorozat, nem a "film"...

2014. aug. 9. 00:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!