Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom mit akar.

Kim Kimi kérdése:

Mit tegyek? Nem tudom mit akar.

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a nagy helyzet, hogy van egy fiú osztálytársam . Tizedik osztálytól a mi osztályunkba jár és azóta állandóan úgy viselkedik, hogy tetszem neki, azaz simogat meg ilyesmiket mond nekem, meg becézget. Már a végére kezdtem megszokni, de közbe azért néhányszor ránéztem, hogy nem akar e piszkálni. Aztán jött a baj, az egyik nap rámírt a facebookon, hogy szeret, és hogy járni szeretne velem, de csak titokba, de ezelőtt megkérdezte tőlem, hogy miért nézem őt annyira, biztos tetszik nekem. Erre én nem mondtam semmit. Én aznap nem tudtam másra gondolni csak rá, és arra, hogy vajon igazat monde. A barátaim azt tanácsolták, hogy várjak türelmesen. Kb egy hetet vártam türelmesen az iskolába is megpróbáltam nem rá nézni, ez sokszor nem sikerült, mer időközben meg is tetszett. Ma pedig mikor mentem ki az osztályból, köszönt nekem, én pedig nem néztem rá, és gyorsan kisiettem. A barátnőm azt mondta, hogy a fiú azt mondta a többi srácnak, hogy menekülök előle. Egyszóval nem tudom, hogy mi van. Én arra saccolok, hogy csak szivat, de ha így van akkor is, nekem tetszik. Mit tegyek?

2012. márc. 13. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor mindenképpen kérdezd meg, hogy jártok-e! Legfeljebb nemet mond. Amúgy én is azt hinném, hogy menekülsz előlem, ha köszönök és te még csak rám sem nézel.
2012. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem tényleg járni szeretne veled,szóval beszélj vele. csak menj oda hozzá és kérdezd meg,hogy akkor most mi van? ha képes komolyan a szemedbe mondani,hogy szeret,akkor elhiheted neki és mondhatod,hogy már te is kezdesz érezni valamit stb. ő rákérdez,hogy akkor jártok e,te meg mondod,h megpróbálhatjátok.

ennyi :)

2012. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az eddigi elhangzott válaszokat:)
2012. márc. 13. 16:14
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm, azt javasolja, hogy felejtsem el, mert csak szivat, de szinte már 2 hete tart ez, és azóta nem megy ki a fejembe, nem tudom elfelejteni.:(
2012. márc. 13. 16:18
 5/6 anonim válasza:

Mi az hogy: "járni szeretne velem, de csak titokba" ?

Aki szeret az nem szégyell, és bármikor, bárhol, bárki előtt szeret.

Szerintem csak ki akar használni.

2012. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hoppáá..ez elkerülte a figyelmemet,hogy titokba akar veled járni.. mind1 így is meg kéne vele beszélned a dolgokat, és ha ragaszkodik a titokba járáshoz,akkor hagyd, igaza van az előttem válaszolónak. de ha úgy is járni akar veled,h mindenki tudhatja,akkor meg szard le a barátnőd véleményét. vagyis magyarázd meg neki,hogy szereted,meg ha csak szórakozik veled,azt te is észre fogod venni.

sok sikert :D

2012. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!