Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen barátnő az ilyen?

Milyen barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Kissé csalódott vagyok.Férjemmel és két pici gyerekünkel albérletet keresünk,csupán 3 hétre,házfelújítás miatt.A legjobb barátnőm,akivel eggyütt nőttünk fel,jóban-rosszban eggyütt voltunk egy hatalmas házban élnek,ketten.Lenne bőven kiadó szobájuk,de nem ajánlotta fel a segítségét.Rákérdeztem,csak hebegett-habogott,hülye kifogásokat keresett.Ám egy közeli,közös ismerősünknek ecsetelte,hogy nincs aza pénz,amiért két kisgyerek bőgését hallgatná 3 hétig.Ezt én még meg is érteném(bár nem túl szép,miután én az ő gyerekét bizony elég gyakran hallgattam)csupán bánt,hogy 30év barátság után az őszinteségét nem érdemeltem meg!Mit gondoltok erről?
2012. márc. 13. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy elég önző a barátnőd. Ha ilyen hosszú ideje vagytok már jó barátnők, szerintem el tudna viselni titeket három hétig. Főleg, ha neki is van gyereke.

Senkinek sem leányálom ilyen sokáig egy fedél alatt élni barátokkal, rokonokkal, de három hét azért nem a világ vége. Én a helyében biztosan segítettem volna nektek.

2012. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,van gyereke,aki rengetegszer aludt nálam...
2012. márc. 13. 14:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Tévedsz,mert nem kell magyarázkodnia!Valóban nem kötelessége.Ebben a sztoriban nem is ez a baj tulajdonképpen,hogy nem ajánlotta fel!azt hiszem nem érted,nekem csak az fáj,hogy nem válaszolt őszintén,hogy"bocs,de nem megy,mert kellemetlen lenne".Ehelyett hátam mögött kibeszélt.Eddig mindig,mindent Őszintén meg tudtunk beszélni!Ez a baj!
2012. márc. 13. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy szerintem ez alap dolog lenne, hogy befogad téged és a családod három hétre, legyetek nagyon jó barátok, vagy csak ismerősök. Ha másért nem, hát illendőségből megteszi. Ez viszont számomra kicsit furcsa szituáció, hogy nem merte a szemedbe mondani. Lehetett volna benne annyi gerincesség, hogy bevallja neked szemtől szembe őszintén, de gondolom én, hogy ez nem az ő asztala. Ki tudja mit hallgatott még el előled (elnézést, hogy ezt mondom).
2012. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!