Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen már! Ez mit...

Valaki segítsen már! Ez mit jelent: Your ID (Minek az azonosítója? )

Figyelt kérdés

Nem régiben fel törték a Facebookomat és nem tudok hozzá férni az emailom hoz sem! Majd meg adtam egy új emailt és 3 ismerősömnek ki kelet küldenem valami értesítőt hogy azonosítsa hogy tényleg én vagyok! Na ez meg is történt majd ezt kéri tőlem "Your ID"


Kérdésem: Minek az azonosítója lenne???


2012. márc. 13. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A profilod azonosítója lehet. Ha megnyitja valaki a profilodat, a böngésző címsorában ott van egy hosszú számsor az a link id= része után. Vagy ha megadtál saját felhasználónevet, akkor a számsor helyén az általad megadott azonosító szerepel.
2012. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam de sajnos nem jó vagy lehet nem jól csinálok valamit!!!

Mert úgy jön be hogy "Tallózás" rákattintok és a számítógépen lévő adatok jönnek be!!!(Pl:Asztal,Sajátgép,stb...)

2012. márc. 13. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben a Your ID a te azonosítód, azaz a személyi igazolványról egy scan/fénykép (ha a betallózás kép fájltípust kér).
2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!