Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma teljesen elment az életkedv...

Ma teljesen elment az életkedvem gondolom ez normális, nem?

Figyelt kérdés
Ma reggel leüvöltötte a fejemet a főnököm, hogy rosz tervrajzokat adtam le amit pedig az én egyik "kedves" kollégám adot le nem pedig én, délután pedig állok a STOP táblánál mire hátulról belémjött egy barom és még ő van kiakadva, hogy miért áltam meg a STOP táblánál ismétlem a STOP! táblánál és vihetem szervízbe a kocsit még az a jó, hogy van biztosításom és késő délután pedig a szomszédom akart feljelenteni, mert egész nap ott parkolt a feleségem kocsija a háza előtt, már csak a feleségem "tartja" bennem az életkedvet mit csináljak, hogy jobb legyen az életkedvem?
2009. jún. 10. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szedd ossze magad! gondolom ott van a szep feleseged, akiit szeretsz nem eri meg erte elni? es annyi apro orome van az eletnek...probald meg eszrevenni azokat...olvass, vagy szorakozz vidd el a feleseged moziba, vagy vacsorazni, sztem neki is tetszene:P fel a fejjel, mindenkinek vannak nehez pillanatai!!
2009. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsot télleg étteremben még nem is voltam vele azt hiszem, hogy most hétvégén el is megyek vele köszönöm a jótanácsot
2009. jún. 10. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!