Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már?

Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki, hogy alkoholba mártott vattát tesz a fülébe? Azt hallottam attól be lehet állni.

Szeretném jobban elengedni magam szex közbe, de inni nem szeretek. Ez beválhat?


2012. márc. 11. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
eeről még nem hallottam, elég érdekes. én sem szeretek inni amúgy, de nemrég próbáltam a törley édes pezsgőt és nagyon finom, és mivel szénsavas gyorsabban hat. de ha ez a vattás dolog igaz, akkor elég erős pia kellhet hozzá, bár nem hinném h beválik.
2012. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem lehet hülyeség, hiszen közvetlen megy az agyba a cucc. Van aki dianás cukrot dug a seggébe. :D Az se sokkal jobb és elvileg hat XDD
2012. márc. 11. 20:18
 3/10 anonim válasza:
Onnan nagyon gyorsan felszívódik az alkohol, de NEM SZABAD! VESZÉLYES NAGYON!
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3/3 vagyok, szexshopban lehet venni dolgokat. Ott érdeklődj!
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kis mértékben is veszélyes nem olyan erős alkohollal? :S
2012. márc. 11. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ez baromság. Ha fültisztító pálcikával pucolod a fület, és kicsit véletlenül beljebb nyomod, akkor is "közvetlenül az agyadba meg a cucc"? :D


Amúgy olyanról hallottam már, hogy a csajok vodkás tampont dugnak fel, hogy beálljanak... felőlem tegyék, legalább nem lesz gyereke az ilyen marhának. Ez is csak azért válik be, mert ott közvetlenül a nyálkahártya szívja fel, és rögtön bekerül az alkohol a véráramba. De mivel a füledben nehezen találsz nyálkahártyát, ez a technika itt hatástalan.


Más módszerek is vannak, hogy el tudj lazulni. Vegyél esetleg valami édesebb, női italt és igyál olyat. Lehet, hogy elcsépelt, de amúgy a nyugis környezet, halk zene, gyertyafény, stb. is nagyon hatásos nyugtató :) Esetleg kérd meg a párod, hogy masszírozzon meg, attól is nagyon jól el lehet lazulni :) Nem kell mindjárt ilyen hülyeségekhez nyúlni, mint az alkoholos vatta...

2012. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senki Alfonz válasza:

Ha tul sokat iszol, akkor van idöd és lehetöséged kihányni, ha végbélben szivódik fel az alkohol akkor nincs. Ha elméred az adagot akkor bele is lehet halni az alkoholmérgezésbe.

Fülben nem szerintem hasonlóan müködik, én nem kisérleteznék a dologgal.

Inkább keress valami olyan koktélt aminek bejön az ize, van jópár amin egyáltalán nem vagy csak minimálisan lehet érezni hogy alkohol van benne.

2012. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én olyanról is halottam hogy alkoholba mártott tampont fel dugod, a végbeledbe (Sry :'D nem tudtam jobban fogalmazni).

Mivel ott szívódik fel a tápanyagok, és sok minden más 80%-a

2012. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 80% rohadtul nem a végbélben szívódik fel, hanem a vékonybélben. A végbélben már csak szär van.
2012. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó igazad lehet régen olvastam már, de közel van a végbélhez.

A lényeg hogy ott szívódik fel a legjobban.

2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!