Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft szervert keresek!?

Minecraft szervert keresek!?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, amiben nincs whitelist és nem hamachis. Van ilyen?
2012. márc. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hamachis, így nem kell belépned hamachi szobába, és mindig fog futni ez a szerver.



Szerver ip: 193.138.125.75:25617 (v1.2) Ez az én szerverem, ide bárki jöhet játszani, hozhatod a haverokat. A szerveren "gettomin" néven gyakran fent leszek, más adminokkal együtt.

A szerver március 17-én délután 1 és 2 óra között nyit meg, addig még várnod kell, de ha a nyitáskor ott leszel az első játékosok között, kezdő ajándékokat kaphatsz! A szerveren március 17-én nem lesz white list, utána lesz, de ha március 17-én fenn voltál a szerveren, akkor te felkerülsz a white list-re!


Onnantól a szerver éjjel-nappal futni fog. Hatalmas kiépített városok, pénz- és piacrendszer, vásárolható építmények, és területek, mobaréna, pvp, spleef és sok más event várja a játékosokat.

Szabályszegés esetén szó nélkül bannolunk!


bemutató video:

http://www.youtube.com/watch?v=yADU0YnDg0c


(hamarosan lesz új bemutató is az új építményekről.)

2012. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. márc. 13. 16:41
 3/6 A kérdező kommentje:
nemrég pont erre a szerverre jelentkeztem :D Nagyon tetszik. A videó alapján is, meg amit mondanak mások is róla.
2012. márc. 13. 16:42
 4/6 loránt01 válasza:
adc.world.hu erre gyere
2012. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
dretaxmc.virtualpro.hu:25002
2012. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem a legjobb magyar minecraft szerver:


[link]


teljesen megvagyok vele elégedve, jah és tekkit-es :)


GYERTEK SOKAN

2012. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!