Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romlana a jegyem vagy mi lesz...

Romlana a jegyem vagy mi lesz ha elköltözünk és más suliba megyek évközben?

Figyelt kérdés

Nem biztos de elég valószínű hogy elköltözünk mert anyáék nem tudják fizetni a hitelt.:/Ezért lehet hogy Furtára költöznénk,És Berettyóújfaluba járnék suliba.(Am. ahol most lakom és ahova költöznék úgy kb.350 km.-es távolság van)Az lenne a kérdésem hogy ha elköltöznénk úgy hogy még nagyba megy a suli szóval nem évvégén,Mi lenne? Kihagynék valamennyi időt a költözés miatt?NEM TUDOM MI LESZ.:/

Most jelenleg jeles vagyok de rontanám a jegyem ha más suliba mennék? Lehet hogy hülye kérdés de nagyon izgulok.Ráadásul ahova most járok ott tanulok trombitát,furulyát és szolfézst és ezt mind(jó mondjuk lehet hogy szólfézsre még járhatnék de a trombitát és a furulyát...)abba kéne hagyon de nem akarom mert jó vagyok benne.:/ Am most 5.-es vagyok.:||||


2012. márc. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vészes ha mázlid van akkor a többiek le vannak maradva az anyaggal de ha nem az se baj mert általában a tanárok elnézőek szoktak lenni,hagynak felzárkózni stb...hidd el tapasztalatból beszélek legalább 10x váltottam sulit...

szóval nem kell fosni XD

2012. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.xddd
2012. márc. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!