Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vehetnék gázpisztolyt és...

Hol vehetnék gázpisztolyt és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik vadász vagy fegyverboltban kaphatsz, csak egy személyi kell hozzá. Az ára 15-20000-től kezdve a csillagos ég. A nagyon olcsókat kerüld el mindenképp. Ha önvédelemre szeretnéd használni, mindenképpen forgótárasat vegyél. Az utcán való hordáshoz rendőrségi engedély kell. Bemégy a fegyverrel és a papírjával a rendőrségre, kitöltesz egy kérvényt, befizetsz 2000 pénz illetéket és 3 héten belül megvan az engedély. Huh, röviden ennyi :)
2009. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vadász boltban 10-50 ezer forintig terjed a reális áruk... ha veszel ajánlom a Walther vagy Keserü termékeket
2009. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Első válaszoló!

Tudom, hogy nem illik válasz helyett kérdezni, de miért a forgótárasat ajánlod? Azért kérdezem, mert engem (mint ahogy a kérdezőt) is érdekel.

2009. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Hogy miért is jobb a forgótáras gázfegyver?

A forgalomban lévő gáz/riasztó lőszerek nem mindig a legjobb minőségűek. Kevés bennük a lőpor, besülhet a csappantyú és ilyen esetben az öntöltő fegyver elakadhat. Erre ugyan nincs túl nagy esély, de vészhelyzetben nagyon kellemetlen tud lenni.

Hiába van az öntöltőnek sok előnye (gyorsabb tüzelés, nagyobb tár, stb) ez a forgótáras javára billenti a mérleget.

2009. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Értem és köszönöm.
2009. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Énis köszönöm a sok jó választ! Most már mindent tudok :)

Sajnos a mai világban már csak ezzel tudom biztonságban érezni magam :S

2009. jún. 10. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Vadászboltban.
2021. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2021. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!