Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budaörsön ahol a deichmann...

Budaörsön ahol a deichmann van és még más üzlet is egy nagy épületben. Na szal ott van ruhás üzlet is?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam ott, de nem tudtam sokat nézelődni... szóval most nem tudom h van-e, csak azért mert most van lehetőségem menni... és hát... azért jó lenne tudni h van-e értelme... :S
2012. márc. 8. 14:27
 1/1 anonim válasza:
értelmes ember lehetsz hogy a tesco-t illetve az Auchan-t nem ismered fel... fölleg hogy nagy betüvel van kíirva... igen van invázió,takko,new yorker és cosmos...ez mind ruha.. new yorkerbe csak akkor menj be ha egy felsút min 10.000ért akarsz vásárolni máskülönben nincs értelme. de belül a tesco illetve auchanba is van ruha ami szintén nem a rosszabbik fajta. enyi
2012. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!