Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (volt) Legjobb barátnőmmel...

(volt) Legjobb barátnőmmel valami megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elég ritkán találkoztunk de ha hívtam valahova akkor eljött.most nem.Nem értem,múlt szombaton meg volt beszélve egy találkozó, ahol 5en ültünk volna össze(csajok) és én szóltam előre hogy nem tudok menni, mert fontos dolgom van, és szerintem emiatt akadt ki.De azt gondolom ez nem normális dolog.. Msn-en szoktunk beszélgetni napi 5-6 órákat,most meg szinte semmit.Úgy érzem vége ennek a barátságnak, pedig vele nagyon jól megvoltunk,szinte mindenben hasonlítunk.Kinek kellene most lépnie? Lehet ebből még újra az a régi jó barátság?
2009. jún. 9. 19:25
 1/1 Avalanche ***** válasza:
Előre szóltál, hogy nem tudsz elmenni, miért akadt ki? Biztos, hogy ez az oka? Mert ha tényleg emiatt dühös, akkor nem lehet - szerintem - igazi barátnak tituálni. Viszont szóba jöhet valamilyen félreértés is. Egyszerűen kérdezz rá. Szerintem legjobb út az egyenes.
2009. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!