Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eg a gyertya eg, kerek erdo,...

Eg a gyertya eg, kerek erdo, stb. szexualis motivumok?

Figyelt kérdés
Szerintem ti is lattatok az Rtl Hazon kivul reklamjat. Tenleg szexualis motivumok lennenek az ovodasok altal enekelt dalok? Ha igen, miert?
2012. márc. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem néztem,csak tegnap láttam az előzetesét.

Ez egy újabb divat,hogy mindenbe szexuális tartalmat magyaráznak. Már hallottam,hogy a Jancsi és Juliska is az,vagy a Hófehérke is.

Beteges fantáziájú,aki kitalálta.

2012. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nézettség miatt szexuális ha nem hiszed nézd meg a műsort ...
2012. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
10 éve érettségiztem. kb. 12 éve hallottam erről először, hogy szexuális tartalmat hordoznak ezek a dalocskák. igen, a gimnáziumban "tanultunk" ilyesmit és igen, tanártól, mintegy érdekességképpen. ezt csak azért írom le, hogy lehet, hogy belemagyarázás, de nem újkeletű. és a riportot látva is lehet benne valami, nemcsak a tanári elbeszélés alapján. :-)
2012. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!