Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Johanna Gimi 6. része...

Szent Johanna Gimi 6. része miről szól?

Figyelt kérdés
Cortez és Reni együtt maradnak???Hova mennek kirándulni, ugye megint több naposra... már rajta vagyok, hogy megvegyem, de még egy picit gyűjtenem kell és nem bírom ki.. kérlek aki olvasta légyszi írja meg hogy együtt maradnak-e vagy nem(ez a legfontosabb) :D előre is köszönöm.. :)
2012. márc. 6. 20:26
 1/5 anonim válasza:
Igen Reni és Cortez együtt maradnak. :)Cortez a szokottnál is cukibb lesz. Kap egy kocsit szülinapjára, meg dili dokihoz kell járnia hétfőnként :D Az osztály általános magatartása miatt csak 1 napos osztály kirándulásra mennek Bécsbe :D
2012. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jah és Arnold rohadt bunkó lesz :(
2012. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
együtt maradnak!! jah és 93. oldal<3 nagyon-nagyon jó és érdemes elolvasni..:D a vége kicsit szomorú mivel ugye Cortez elmegy, de az egész könyv letehetetlen! a bécsi kiánduláson meg én is felháborodtam..mi az h nem mennek több napra?? de Zsoltin nagyott röhögtem:)
2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. és egyébként már megkaptam a vége fele járok és igen a 93. oldal csúcs pont, Cortez kiáll az ablakba azért hogy közölje hogy szereti Renit, és hogy megmondja mindenkinek hogy a barátnője.. egyébként Arnold tényleg nagyon bunkó volt és én Reninek adtam igazat, tisztára olyan volt , mintha nem is reni szülinapjára jött volna, hanem megbántani és összekapni Renivel.. :(( egyébként, nekem az első pillanattól fogva nem volt szimpi Arnold.. tudtok v.mit a 7.-ről, mikor legy borító és ott is együtt maradnak?? még 1x köszi a válaszokat!! :))
2012. márc. 9. 14:30
 5/5 Forever 18 válasza:
Mért kell neki megmondani?! Hagyjátok meg neki az olvasás élményét! Én Pl: kiolvastam az szjg-t és a Bábelt is de nem mondok rola semmit. Olvasd el!
2014. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!