Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » I hogy szoktátok borotválni a...

I hogy szoktátok borotválni a hónaljatokat? (lányok)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok de nekem mindig marad egy kis szőr...:S vagy pedig piros foltos leszek...:S ti h szoktátok lehet h én nem használok hozzá valami jó "szert" :D de most tényleg..utána krémezni kell vagy vagy hoogy??? köszönöm előre a válaszokat
2009. jún. 9. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

én akkor szoktam, amikor tusolok, már átdörgöltem magam tusfürdővel, majd akkor fentről lefelé és fordítva is áthúsoma borotvát, piros foltok nem szoktak lenni, fürdés után meg megnézem h maradt e szőrszál, ha maradt, akkor tükörrel a kezemben borotválom le a kis kellemetlenkedőket... :P

14/L

2009. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Borotva, vagy epilátor. Én is foltos leszek, főleg az epilálás után, mert alapból érzékeny a bőröcském, ekcémásocskás is vagyok.


Szar napom van, ezért azt hiszem ilyenkor vicces vagyok :(

2009. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%
ha minden esetben használsz borotválkozóhabot, vagy zselét, akkor nem marad. Min. 2x húzd át, mindkát irányból.Fürdés után felpuhulnak a szőrszálak, kitágulnak a pórusok, akkor célszerűbb a borotválást elvégezni
2009. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én a pasim borotvahabját használom. 2x végighúzom. úgy szoktam hogy tükörben nézem közben és látom, ha elmarad valahol 1-2 kósza szál.
2009. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször gyantáztatom,ha meg nem,akkor elektromos borotva (női).Ezzel nem lehet megvágni magadat és a szőrt sem erősíti annyira mint a "habos" megoldás.
2009. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én babaolajjal szoktam bekenni a lábam meg a hónaljam borotválás előtt.Nagyon jó selymes, puha lesz és nem is irritál a borotválás(amúgy igen)
2009. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
általában epilálom, de ha csak a borotva van, akkor vizesen föntről lefele 2× 3× és kész van, utána se látszik semmi
2009. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!