Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznos a facebook...

Szerintetek hasznos a facebook? 12 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Én nem hiányolom az életemből!
2012. márc. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amikben jó ha van, de hasznosnak nem hasznos :) 12 évesen főleg nem:)
2012. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiányolom, bár nekem is van, de csak arra használom, hogy elkérjem a leckét, ha nem megyek iskolába. (Igaz, általában nem adják meg, mert egymás képeit "lájkolják"...)
2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
18 év alattiak élete része,az fölötti primitív segédmunkások gyűlölik,komolyabb emberek megint csak szeretik mint pl én is,pl elengedhetetlen a jelenlét ahhoz hogy naprakész információim legyenek a kedvenc weboldalaimról,szervereimről,blogjaimról,kedvenc DJ-jeimről stb.
2012. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sokkal könnyebb összehozni valami programot, olyanokkal akikkel ritkán találkozol, pl egy osztálytalálkozót, sztem ez elég hasznos

meg az egyetemen az évfolyamnak van egy facebook oldala, ahol szinte minden fontosabb információt kibeszélnek, uh az is jó dolog, de arra használni, h ott éld a közösségi életedet felesleges

2012. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hasznos üzleti dolgokat is meglehet rajta beszélni.
2012. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2012. márc. 6. 19:11
 7/7 anonim válasza:
ha szeretnél több kapcsolatot tartani a barátaiddal. de ne legyél függő, és vigyázni kell. pl. ne beszélgess idegenekkel.
2012. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!