Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék többet beszélni?

Hogy tudnék többet beszélni?

Figyelt kérdés
Valamiért, ha másokkal akarok beszélni, semmi nem jut az eszembe. Mekegek-makogok, szóval inkább nem is mondok semmit. Ez nagyon rossz. Én akarok lenni a nagydumás! Vagy legalábbis nem az, aki mindig csöndben ül, szűkszavúan felel, aztán annyiba maradnak a dolgok. Témák?
2012. márc. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Ha valakivel beszélni akarok mindig teljesen lefagy az agyam és fogalmam sincs mit mondjak neki, de utánna mikor itthon gondolkozok rajta mit mondhattam volna csomó mindent tudnék mondani. Előre is olyan jól eltervezem a beszélgetést, viszont ha tényleg ott állok szemben valakivel egyszerűen semmi sem jut az eszembe, teljesen lefagyok.
2012. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kisóóóó válasza:
Beszélj arról ami csak az eszedbe jut :D Nem baj hogy ha hülyeséget is mondasz...csak mondj vmit..meg ne görcsölj rá h halk szavú vagy ;)
2012. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmi nem jut eszembe olyankor. Üresség van a fejemben. :S
2012. márc. 10. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már több éve próbálok rájönni hogy mit lehetne tenni ellene de nem jutottam semmire :(
2012. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kisóóóó válasza:
Hmm :( Ilyennel még nem találkoztam :/ És akkor mire gondolsz vagy ilyenkor mi zajlik le benned? Semmi? Valamire csak gondolsz...:/ Beszélj az időjárásról..de arról max 10 percig lehet beszélni. Kezdésnek nem rossz. Aztán belejössz :P ;)
2012. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!