Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy jól sikerül...

Mit csináljak hogy jól sikerüljön a szóbeli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az Erzsébet Királyné szolg. és ker. szakközépbe kozmetikusnak és hétfőre hívtak be "szóbeli beszélgetés " céljából és nem tudom mit mondjak ha pl. azt mondják hogy mesélj magadról... Tapasztalatok, egyéb van? előre is köszi :)

14/L


2012. márc. 3. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sziaa!!! Én szerdán voltam szóbelizni az ország egyik legjobb gimijébe... ott nem volt túl nagy cucc, de nagyon paráztam, és egy 10 perces feladatt felett 40 percet töltöttem. XD

minden esetre azt javasolom, hogy készülj fel. Ne tanuld halálra magad, mert attól csak stresszesebb leszel. Nem tudom milyen gimibe jelentkeztél. Ha szóbeli elbeszélgetés, akkor tényleg nem nagy dolog: megkérdik pl sportolsz-e, mit csinálsz szabad idődben, mi a kedvenc zenéd, mesélj magadról, a családodról, mit miért szeretsz.

a lényeg, hogy ne izgulj!!! :)

2012. márc. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huu holnap lesz :) megpróbálok nem izgulni :) Köszi a gyors választ!
2012. márc. 4. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
sok szerencsét ^^ (#1)
2012. márc. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na hogy ment?? (#1)
2012. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu nagyon megkönnyebbültem nem volt semmi olyan hogy ki volt 2007-ben a köztársasági elnök :D csak annyit kérdeztek hogy mi szeretnék leni hogy tudom-e mit csinál a kozmetikus meg hogy voltam e már kozmetikusnál és ennyi :) de biztos nem lehetek benne hogy sikerült e és felvesznek de nagyon reménykedek :)
2012. márc. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!