Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha feltörték a...

Mit tegyek, ha feltörték a facebookomat?

Figyelt kérdés
A jelszóváltoztatásnak nincs értelme, próbáltam, újratörik.
2012. febr. 29. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Függeszd fel a fiókod és regisztrálj újra szerintem.

Mennyire bonyolult a jelszavad?

Nekem is törték fel, de aztán kitaláltam egy jó hosszú, kisbetűs Nagybetűs jelszót felváltva számkombinációval, azóta semmi.

2012. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert lehet, hogy az e-mail címedet törte fel, és akkor hiába változtatsz jelszót, a címre le tudja kérni, és akkor simán belép újra. Vagy válts e-mail-t és jelszavat a fiókodnál, vagy regisztrálj újra.
2012. febr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zajecer válasza:
71%
Nos ha Gmail-es vagy akkor misem egyszerűbb kérd a kétlépcsős azonosítást. Annyit jelent hogy kapsz egy kódot a telefonodra sms-ben, és azzal tudsz belépni, ha másik gépről lépsz be. Így aki megpróbálja feltörni az bukta mert egyből repül az sms a te telódra. A szolgáltatás azt hiszem ingyenes.
2012. febr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyszer engem is feltört egy móka muki(valami arab gyerek),és átírta az egész profilomat Ahmad Saideh névre.Abból lehet megismerni,hogy magyar ismerősei vannak(az én egykori ismerőseim,akik nem közül egy csomóan máig se törölték őt az ismerőseik közül.


Szerintem csinálj új felhasználót,vadonatúj e-mailcímmel,olyant,amit nem ismer senki,és csak a facebookra használod.És akkor a spam dolog is meg van oldva,mert nem spammelődik tele az egyébként használt e-mail fiókod a facebook szarságaival...

2012. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ??.?? ***** válasza:
50%
Rögtön változtasd meg a neved, korod!! Az arcodat is változtasd meg, utána költözz Kambodzsába és vegyél el egy parasztot és élj boldogan
2012. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hááát kössz :P :))))
2012. márc. 5. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem úgy feltörték hogy még helyre állítani sem lehetett mertvalaki mindig feltöri a magán életem elegem van nem lehet semmim mert mindig lenyulják sírok szó szerint nincs mit csinálni sőt még a youtubeomat is meg az emailemet is meg is adom az ip-t: 88.87.239.76
2016. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!