Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gógyszer alkohollal? Elszállnék.

Gógyszer alkohollal? Elszállnék.

Figyelt kérdés
Nem vagyok drogos, nem emiatt kell, de meg fogok őrülni, ha kicsit is nem szállhatok el. Ha iszom és beveszek mondjuk 2-3cataflamot, elérhetem ezt az érzést?
2012. febr. 28. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:
gyógyszer*, bocs. tehát az elszállást nem úgy kell érteni, h magamon kivül lenni, csak kicsit máshogy érezni magam...
2012. febr. 28. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit,ilyenekre nem szoktak inni,szerezz be nyugtatót,pl rivotrilt de nagyon keveset ha még nem szedtél,2mg-osból elég egy fél arra ihatsz becsülettel,ha jobban be akarsz állni akkor 1 egész db,0,5mg-os akkor 2t is dobhatsz.
2012. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pont most találtam itthon rivotrilt. igyak rá?
2012. febr. 29. 22:09
 4/5 anonim válasza:
1mg-ra minimum 5 feles.
2012. febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

02-29 22:09 találtál rivót oké,de nézd meg mi van a dobozon, 2 féle van, van a 0,5mg és a 2mg-os,ha életedbe nem szedtél még ilyesmit akkor én nem javaslok többet egy félnél a 2mg-osból,0,5ből verhetsz 2t is,arra ihatsz annyit amennyitől be szoktál rúgni alap esetbe,csak annyi hogy jobban meg fog tekerni a pia mint amúgy szokott,de vigyázz mert nagyon rafinált cucc,soha ne vigyél magaddal többet mint amennyit fogyasztani akarsz,mert az tuti hogy megeszed mindet azt másnap vakarhatod a fejed hogy jöttél haza,mert úgy érzed elején hogy nem is vagy beállva,aztán hirtelen se kép se hang.

De ha pontosabb tippeket akarsz akkor írj privátot életkoroddal,magasságoddal,súlyoddal,és beállítom neked a tökéletes adagot.


egy közel 10 éve rivóval szálló csávó

2012. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!