Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lakásunkban folyamatosan...

A lakásunkban folyamatosan rosszak a "vizes" dolgok, elromlott a wc, a fürdőszobai csap, most a mosogatónál folyik a víz. Ha egyet megjavítunk, kezdődik a másikkal. Ez mit jelenthet természetgyógyászati szempontból?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon hiszek a természetgyógyászatban, de most komolyan elgondolkodtam, hogy mit jelenthet ez? Ha valaki jártas a témában, segítsen.

Köszönöm.


2009. jún. 7. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a választ nem tudom, csak egy tanács: Tedd fel ezt a kérdést a www.kerdesem.hu oldalon, ott sok hozzáértő van!

Üdv.

2009. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Elképzelhető, hogy egy víz elementál került fogságba a lakásotokban, és kétségbeesésében rombolja a berendezést. Érdemes lenne hívni egy fehér mágiában jártas mágust, hogy egy tűz-, vagy kőgólem megidézésével tegye ártalmatlanná. Táltos is tud segíteni, mert leveszi a rontást a vizesblokkról. Természetesen csak fogyó hold esetén kezdjetek bele a kiűzésbe!
2009. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha valami elromlik akkor az emberben is hiba van mert minden összefügg mindennel valószinű hogy a családi kapcsolatok érzelmek és az energia áramlása nincs rendben. a legegyszerűbb megoldás ha megpróbálod megoldani a problémát de először derisd ki hogy honnan ered. Ezt nemlehet csakúgy előásni a tudatalatidbol ehez már tényleg szakemberre van szükséged. sok szerencsét és remélem hogy segítettem:)
2009. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy bármi összefüggés lenne köztük, de inkább nem szólok bele, mert az ilyen dolgoktól parázok :D

Amúgy nálunk az elektromos dolgokra jön rá ez.. és sajnos csakis az én esetemben. Nem egyszer fordult már elő, hogy végigmentem a házban a folyosón, és sorban égtek ki a lámpák, ahogy alájuk értem. Hát eléggé parás dolog, főleg éjszaka, mikor már mindenki alszik :S

2009. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sem forszíroznám, én is parázok az ilyen dolgoktól :D De legalább nem vagyok egyedül :D
2009. jún. 10. 18:45
 6/6 anonim válasza:
Szerintem elöregedtek a vezetékek, nem? 20-30 év alatt a használat miatt ez normális.Nem kellene szellemekre gondolni...
2015. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!