Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hívjak meg egy soha...

Hogyan hívjak meg egy soha nemlátott srácot nyaralni pár napra?

Figyelt kérdés
Egy kedves fiatalamberro"l van szó aki annó segített nekem angolt tanulni.Leveleztu"nk,de az egy ido" után abbamaradt,mert sokat dolgozik.Nem szeretnék nyomulni csak szívesen találkoznék vele.Megtudnam írni a levelet de a ti segítségetekre vagy véleményetekre is kivancsi lennék.
2009. jún. 7. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még egyáltalán nem találkoztál vele személyesen, szerintem túl gyors lenne kapásból egy pár napos nyaralás, egy sima randi elég lenne bőven, még akkor is ha levélben nagyon kedvesnek és megbízhatónak tűnik.. sose lehet tudni.

Viszont egy találkát szerintem minden gond nélkül kérhetsz, csak akkor ő mondjon egy időpontot, ha ő az elfoglaltabb.

2009. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Persze írd meg a levelet, de azért elsőre ne nyaralni hívd. Szerencsésebb volna megtudni, hogy ő is szívesen van e veled, vagy esetleg időközben nem e lett barátnője, meg ilyesmi. Én egy randira hívnám, és majd ott kiderül, hogy hogyan tovább. Ha véletlen, a munkájára, vagy egyéb elfoglaltságaira hivatkozva, elutasít, és magától nem javasol más időpontot, akkor szerintem ne erőltesd tovább. Van egy kis ellenérzésem a fiú, irántad érzett szimpátiája kapcsán, én már biztosan kerestelek volna ha barátkozni szeretnék veled. Nem vagyunk mi férfiak ennyire mulyák. De remélem téves a megérzésem. Sok szerencsét, jó randit kívánok. Írd meg, ha sikerrel jártál.
2009. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor mi leveleztu"nk én Nagy-Brittaniában laktam o" pedig Szerbiában.Segített sokszor és írta is,hogy o"ru"l hogy írtam magamról aztán egyik levélnél jelezte nagyon sok a munkája mert 2 munkalyei is van.Én eljo"ttem visza Magyarba és ezért gondoltam.Ti fiúk minek o"rulnétek,milyen szavaknak,de úgy hogy ne legyen félreértheto"? :)
2009. jún. 7. 15:53
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
06-07 15:30 vagyok.Úgy tűnik nekem, hogy konkrétan nem szeretnéd randira hívni, de mégis találkozni szeretnél vele, valahogy.Hát akkor egy kicsit be kell csomagolni dolgot. Én készítenék neki, valami kis ajándékot, ha lehet, te magad készítsd el.Nekem jól esne, ha valaki méltatná, hogy fiatal korom ellenére, ennyit dolgozok. Finoman jelezném, hogy sokra tartom az ilyen srácokat. Érdeklődnék, hogy milyen a munkája. Nekem jól esne, ha megemlítenék, hogy hasznosak voltak a tanácsaim. Megkérdezném, hogy lesz e ideje nyaralni menni valahová. Írj egy pár sort, hogy veled mi történt azóta, és mellesleg jegyezd meg, hogy készítettél számára, egy kis ajándékot, mert megszeretnéd köszönni a segítségét. Úgy gondolom itt már megkérdezheted, hogy hogyan tudnád átadni. Szerintem ez így nagyon kedves dolog, és nem is vagy tolakodó. Én egy íjjen találkozást, csak akkor utasítanék el, ha nyomós okom van rá, és nyilván ezt veled is közölném. Ha ez összejön neked, elmegyek kerítőnek. Sok szerencsét kívánok. Salx Narval.
2009. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Válaszolt levelemre,de szerintem azt hiszi azert keresem csak mert angolozni szeretnek vele,holott nem,mert ido"m sincs rá. : ) Még nem válaszoltam neki,de valamit jelzem majd.Szeretném ezt a talit és látom jól jonne ha mellette lennék a bajban is úgy érzem.


Szia István!


Lehet meglepőnek találod,hogy írok neked,néhány sort.Remélem nem lesz levelem félreérthető ha esetleg idokozben lett kedvesed.Hogy mennek mostanság munkáid?Lesz időd nyaralni menni valahova a nyáron?Én kettő hónapja Magyarországra érkeztem.Elkoltoztem ....., panzió gondnoka vagyok,mellette még viraggal is bűvészkedek.Készítettem számodra egy kis ajándékot,mert szeretném megkoszonni segítségedet és megkérdezném hogyan tudnám átadni?Lassan zárom soraim,akad néhány tennivaló még.


Üdv:xy


Nagyon orulok a levelednek, en sajnos nem voltam olyan helyzetben, hogy akarmilyen levelet irjak, sot a kozeljovoben varhatoan csuszok majd a valaszokkal is. A valsaghelyzet egyre izgalmasabb nalunk is, habar nalunk mar 20 eve valami ilyesmi van. Veszelybe kerult a munkahelyem, annak ellenere, hogy lelkiismeretesen vegeztem a munkam. Paran meghaltak, parat sikerult megmenteni, de ez nem nyom a latban. Megviccelteltek, de ez van. Azt hittem, hogy becsuletes munkat fogok vegezni, de maradok az ujsagiras mellett. A vilag a fejere allt, habar ettol volt rosszabb is, pl amikor raketak robbantak. Faradt vagyok. Ez termeszetesen nem jelenti azt, hogy nem probalok meg segiteni ha nem kapcsoljak ki a netem.


Irtad, motoros panzioban dolgozol, finoman a vendegekkel, azert nem art par vasalot benn tartani a hiperaktiv vendegek miatt.

Udvozletem Istvan

P.S. Ha angol tanulmanyaidat folyatni szeretned rendelkezesedre allok.

2009. jún. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!