Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni magam a...

Hogy tudom törölni magam a Netwörkről?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kerültem fel arra az oldalra, de idegesít!Állandóan jönnek a hülye levelek az e-mail címemre, hírlevelek,mindenféle hülyeségek, az istenért, még profilom is van!Legszívesebben szétverném aki ezt kitalálta! Szóval valaki tudja, hogy hogyan töröljem a profilomat? Köszönöm előre is...

2012. febr. 27. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, én tegnap töröltem magam. Ha be tudsz lépni a Netwörk fiókodba akkor egyszerű. A Beállításoknál fogsz találni egy olyat, hogy a profil megszüntetése, ha jól emlékszem. Az annyiból áll, hogy be kell írnod egy mezóbe, hogy törlés. és voálá, máris törölted, bár lehet várnod kell egy napot, míg véglegesítik.
2012. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Törölni akartam a profilom, de nem emlékszem a jelszavamra és az az email, amivel oda regisztráltam már nem él. Próbáltam a network-nak írni, de azt is csak belépve lehet. Így végképp nem tudom, hogy mit csináljak. Előre is köszi

2012. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!