Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről beszél Albus Dumbledore...

Miről beszél Albus Dumbledore és Perselus Piton az utolsó részben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Amikor Harry megnézni, hogy mi volt a múltban, van olyan rész amikor egy hegyen vannak és mondja Dumbledore, hogy: "A prófécia nem egy nőről szólt, hanem egy Júliusban született fiúról!" - Piton: De ő aszt hiszi Lily fia az! Rejcse el őket!

- És mit ad ezért cserébe Perselus?

-"Bármit"!



Ilyenkor miről van szó?



2012. febr. 25. 10:45
 1/4 anonim válasza:
arról hogy neville és harry is júliusban született egyedül voldemort döntése miatt lett harry a kiválasztott. perselus szerelmes lilybe ezért megakarja védeni őket. ennyi :) egyébként nemértem mirét kérdezed ha olavstad értened kéne ha nem akkor meg honnan veszed az idézetet ? :D
2012. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A filmből vennem. De még mindig nem értem. Arra akarsz célozni, hogy Voldi aszt hiszi, hogy a kiválasztott Harry, és közben meg Neville? de sztem ez baromság
2012. ápr. 7. 18:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Neville ugyanúgy túl élte Bellatrix csapását, mind Harry Voldiét.
2012. ápr. 7. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a könyvet, a film hülyeség.


Piton szerelmes volt Lily-be, Jamest viszont utálta, ezért Harry élete sem nagyon érdekelte. Mikor megtudta, hogy Voldemort a jóslat miatt Harry családját akart megtámadni, rögtön Lily-ért kezdett aggódni, és olyasmit mondott, hogy Voldemort azt hiszi Lily-ről szól a jóslat. Erre mondta Dumbledore, hogy nem egy nőröl, hanem egy gyerekről szól. Piton pedig azt válaszolta, hogy Voldemort szerint, Lily fia az. És ez volt számára a lényeg, hogy Lilyt fogja megtámadni, hogy ki miatt az lényegtelen. Egyébként, hogy Harry vagy Neville volt az, akiről a jóslat szólt, azt senki sem tudja, ha Voldemort nem veszi komolyan, egyik fiúra nézve sem teljesedett volna be. Az meg nem tudom, hogy jön ide, hogy Bella mit csinált Neville-lel, a könyvben nem is volt ilyen.

2012. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!