Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akit...

Van köztetek olyan akit elítéltek már? Esetleg ismerősötök? Mit tapasztaltatok? Tényleg ennyire durva vagy ki lehet bírni?

Figyelt kérdés

A kérdést nem azért tettem fel, hogy más életébe vájkáljak,

igazából csak tapasztalatokra lennék kíváncsi, vagy arra hogy mit hallottatok, a női börtönről mégjobban érdekelnének a véleményeitek, tudom, hogy nem kellemes hely ez egyértelmű! A nővéremet nagyon valószínű, hogy le fogják csukni(tök mind1 hogy miért), már dolgozunk rajta,hogy ez ne történjen meg, de ez attól függ milyen hangulata lesz a bírónőnek!

A helyzet, hogy nagyon féltem mert eleve nem olyan, hogy meg tudja magát védeni, olyan kis vékonyka, nem akarom, hogy megtörjék!!!

Egy ismerősöm mondta, hogy a nők sokkal kegyetlenebbek bent mint a férfiak és ölnek is, ha nem ugranak úgy ahogy ők fütyülnek!!!

Nektek milyen tapasztalaitok vannak illetve mit hallottatok???


23/L


2012. febr. 25. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A nők tényleg kegyetlenebbek,de ölni nem fognak.Azért ez nem Amerika..Ölni tuti nem fogják,de megtörni az tuti.
2012. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit követett el hogy idáig jutott?
2012. febr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit követett volna el? Lopott.
2012. febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
murojilooo??
2012. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most ne arra legyen már kíváncsi mindenki hogy mit követett el!

Egy ismerősöm(lány) ült már 2 évet és szerinte tűrhető ott nem törték meg de sajnos nem mindenkinek van ekkora szerencséje! :(

2012. febr. 29. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

A szomszéd asszonyom lánya 4 évet ült zsarolás,lopás,és testi sértés miatt.(nem cigány a csaj) Ő amikor bement egy nagyszájú csaj volt,olyan akinek jobb volt nem beszólni,mert a tenyere előbb járt el mint hogy kérdezett volna.Leülte a 4 évet.Amikor kijött teljesen más lett.Csendes lett,és szakított előző életével.betegesen figyelt arra,hogy még a legkisebb kihágást se kövesse el.Ő lett a becsület mintapéldánya.Mindig vett vonaljegyet.Mindig csak a zebrán ment át,és csak akkor a zöld volt.Ha talált valamit az utcán,már rohant és vitte a rendőrségre leadni,még akkor ha az pénz volt.Őt nagyon megtörték.Egyszer pont náluk voltam amikor beszédes kedvében volt.Valahogy szóba jött a börtönélet,és csak annyit mondott: Ha még egyszer arra a sorsra jutna,hogy a sittre vágnák,akkor inkább öngyilkos lesz,de soha oda többé be nem teszi a lábát,sem rabként,sem látogatóként..

Nem tudom,mi történt vele,de ha egy nagyszájú,kicsit erőszakos nőt így megviselt,akkor nem lehetett könnyű.

UI:Azt még elmondta,hogy egy szobában 12-en voltak.

2012. febr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!