Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haggyak el egy olyat akit...

Haggyak el egy olyat akit szeretek egy olyanért aki csak tetszik?

Figyelt kérdés
több mint egy éve szeretek valakit, sajnos különbözö okok miatt nem járhatunk rendesen. keveset találkoztunk. mondtam javitsunk a kapcsolatunkon.. de nem nagyon sikerült. ha nélküle voltam. rossz volt. ha vele, ugyse volt az igazi. se veled, se nélküled kapcsolat. és besokaltam., mondtam h itt a vége. legyünk barátok. erre mindenhonnan törölt. és folyamatosan bunkozik veelem. és féltékennyé akar tenni ugy gondolom.idöközben megtetszett egy srác. de csak tetszik. félek igent mondani neki. mert bennem van a másik srác még ? nem tudom mit tegyek ? lépjek tul az egészen az ujjal ? vagy próbáljam rendbe hozni a másikat ?? Korrekt válaszokat köszönöm
2012. febr. 24. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lépj túl az egészen az újjal.
2012. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha akit szeretsz, azzal nem lehetsz együtt, de úgy, hogy még csak meg sem próbálhatjátok-a srác nem akarja, túl messze laktok, bármi miatt-akkor próbáld meg az újjal. De ha ezek nem állnak fenn, akkor az, akit szeretsz.

2012. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!