Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El bakiztam valamit az Iphone-...

El bakiztam valamit az Iphone-al kapcsoltaban tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne hogy múltnap vettem egy IPhone 4S-t és minden jó rajta de valamit el bakiztam nos az lenne hogy amikor megvettem feldugtam gépre töltöttem rá pár zenét igen eddig minden jó másnap nem kapcsoltam be a gépemet gondoltam fateromén teszek rá egy videót meg is van tettem rá egy videót ma mikor jövök haza gondoltam teszek rá még zenéket (ugye bár a saját gépemen) és nem észleli az ITunes(a telefont) foggalmam sincs hogy mért de viszont apám gépén meg jó szóval ha tudtok valami beállítást vagy valami visszavonást hogy az én gépemen legyen jó akkor kérlek szépen írjátok meg köszönöm előre a válaszokat!
2012. febr. 22. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

iTunes -> Advanced-> Authorize this computer (legalsó opció).


Ha ezzel sem működik, passzolom. Ne dugdosd gépek között, egyszerre csak 1 gépről másol adatokat.

2012. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!