Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen taneszközök kellenek...

Milyen taneszközök kellenek 2. -ba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Unokatesóm (fiú) most lesz 2.-os és már régen voltam az és nem tudom mik kellenek és kértek hogy segítsek mert már "túlestem" ezen.

-Ezekre lennék kíváncsi:Füzetből hánydarab kell?Miből mennyi?

-Színes ceruza milyen márka és milyen illetve hány darabos kell hogy legyen?

-Kisebb dolgok pl.:hegyező,radír vonalzó stb. milyen legyen?

-Félfamentes vagy milyen papírok kellenek?Színespapírok?

-Füzetborító?

-Milyen ceruca kell(grafit)HB vagy 2B?

-Vonalzók?

-Tankönyv borítóból mennyi kell?

(És ha az számít akkor maglódra jár)

Köszönjük:Fanni és Máté:))


2012. febr. 21. 13:25
 1/2 anonim válasza:

nem tudom mennyire aktuális. és már régen voltam másodikat. de

vonalasból és négyzetrácsosból is annyit vegyetek amennyi tantárgya van plusz kettő. Értesítőfüzetet külön vegyetek, valami szépet.

Színes ceruzából én mindig úgy voltam minél több annál jobb, de a tizenkettes már bőven elegendő. Én Herlitzeset vettem mindig és szerettem is nagyon. Az ára is elérhető.

Hegyező, radír, vonalzó. Amilyet szeretnétek. Ebből nehéz mellé nyúlni. A hegyező legyen kettes, hátha még postironoznak, meg amúgy is jól jöhet. Vonalzóból még nem kell semmi extra. Nekem kértek félfamenteset, és simát is. Színespapírból elég egy általános csomag. Mi sosem használtuk

Füzetborító amennyi kell. Ezt így nehéz megmondani. Ceruzákban a HBs legyen a több, mert füzetbe dogákat, mindent azzal írnak még. 2Bsből elég kettő, rajz órára.

Tankönyvborító is amennyi kell. Viszont ha lehet egy jó tanácsom, ennyi idősen ne legyen színes bekötő. Ilynekor még nehéz megkülönböztetni a füzeteket, könyveket, a címke alapján. Szóval én az átlátszót javaslom. Elfáradtam, remélem tudtam segíteni.:D

2012. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen segítettél.Köszi szépen és bocsi,hogy így kifáradtál.:D
2012. aug. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!