Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákok! Vállaltatok már...

Diákok! Vállaltatok már munkát diákszövetkezet és ismeretség nélkül?

Figyelt kérdés
Ha valaki igen, leírná, hogyan? (személyesen, e-mailben, stb..önéletrajz kellett, stb?)
2012. febr. 20. 19:19
 1/5 anonim válasza:
57%

Szia!


Természetesen, a Rébusz Iskolaszövetkezetnek volt fenn hirdetése, "tescós diákmunka névvel" és én azonnal fel is hívtam a telefonszámot. Mondták lesz egy megbeszélés, be kellett menni személyesen az iskolaszövetkezethez. Ott elmondták a tudnivalókat, aláírtuk a szerződéseket, persze kell hozzá minden személyes okmány stb.. Ez a regisztráció. Ez novemberben volt és azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal dolgozom kasszásként Tescóban. Mindig hívnak, ha van munka, te választod ki melyik Tescóba akarsz menni. Eddig én meg vagyok vele elégedve nagyon! :) Ha bármi kérdésed van csak írj! :)


19/f Budapest

2012. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze lehet ismeretség nélkül is.Csak találni kell egy jó diákszövetkezetet/bemenni az irodájukba és mondod hogy szeretnél munkát válallni. Ök adnak pár papir amit ki kell tölteni (kellenek a személyes iratok mint pl:személyi,adókártya,bankszámlaszám,taj,diák ) EGÉSZSÉG ÜGYI KISKÖNYV MINDENKÉPPEN KELL! ha kitöltötted aláiratják a szerzödést veled aztán ha kell betanitatnak téged. Aztán (ha mázlid van ) ott helyben felajánlanak munkát neked amit elfogadhatsz de ha nincs mázlid akor késöbb e mailet küldenek neked munkárol amit elfogadhatsz vagy telefon számon értesitenek.


Munkák amik leginkább elöszoktak fordulni: nyomdai munka, csomagolás, tesco árufeltöltö/pénztár(a pénztár a szopatós nagyon a sok hülye vevő miatt) Müanyaggyár, egyéb gyárak

2012. febr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a segítséget, még azt megtudnátok mondani, hogy kb. mikor kéne elmennem hozzájuk, hogy mondjuk június utolsó hetétől, de max július elejétől dolgozhassak?
2012. febr. 25. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha elötte nem akarsz vállalni munkát akor érdemesebb ha junius közepén/végén mész be és akor iratkozol be (szerintem)
2012. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Abszolút egyetértek az előttem válaszolóval! (első válaszadó)
2012. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!