Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyon nagy szülinapi...

Egy nagyon nagy szülinapi bulit szeretnék és nem tudom hogy mit kell szervezni mivel az eddigiek nem nagyok voltak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 14:03
 1/2 Anit Anit válasza:

Ha nagyonnagy szülinapot akarsz, és van is pénzed rá, csináltass 1 partyszervezővel 1-2 millióért bulit :D


félre téve a tréfát:

1. ha bérelsz ki helyet: feldobja a buli hangulatát, ha valamilyen témát csinálsz rá, nem feltétlenül szülinap, pl legyünk aktuálisak: álarcos bál. keress egy jó cukrászdát ahol szép tortát csinálnak neked, a Mammutban van egy nagyonjó party kellékes, jóformán bármit megtalálsz: www.party-city.hu nézz körül. világító héliumos led lufik nagy party hangulatot csinálnak :) ha nappaltól szeretnéd csinálni, és mondjuk kert is van, a gulyás főzés is belefér

2. ha elmentek valami klubba: válaszd ki jól, hogy hova mentek, és fixáld le, hogy tényleg foglaljanak le helyet. (jártam már ugy, hogy mentünk Dobozba vagy 30an,volt foglalás, stb...de a pincérek elfelejtették, hogy ma van a szülinap). Lehetőleg ne legyen nagyon drága, hogy a vendégek is jól érezzék magukat :)

2012. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezt otthon szeretném és ugy hogy helyben belehessen szerezni a kellékeket-ugyanis én csongrádi vagyok.
2012. febr. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!