Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indok ez arra, hogy meg...

Indok ez arra, hogy meg akarjak halni?

Figyelt kérdés
Ahány helyen dolgoztam,mindig szidtak,kibeszéltek,hogy milyen béna vagyok,hogy "ez ilyenkor másnak már rég ment,csak nekem nem",és inkább fölmondtam.Világ életembe azzal cikiztek,hogy lassú a fölfogásom,sok idő,mire megértem a vicceket,én nehezebben tanulok stb. Az iskolában viszont strébernek neveztek,állandóan tanultam,egész nap,nem jártam sehova,nem voltak barátaim.Megfogadtam,hogy viszem valamire és csak tanulok,mert nekem sok idő kell,hogy fölfogjam.12 éves koromtól kezdve délután 4-től,ahogy hazaértem a suliból éjfélig tanultam.Meg is lett az eredménye,mert az ország egyik legjobb gimijébe vettek fel.De ott nem tudtam jól teljesíteni,nem tudtam a célomat elérni,és teljesen depresszióba estem,hogy fölösleges erőfeszítés volt az egész,amiért eddig szenvedtem.Fősulira se vettek fel,csak egy OKJ-s képzést végeztem.De nem érek vele semmit,gyorsétterembe dolgozok(BUrger KIng)Minden nap sírva jövök haza már 3 hónapja,nem bírom a megalázást,amit ott kapok.Volt,aki kérdezte,hogy én miért nem vagyok szőke,egy másik azt mondta,hogy kikészítek mindenkit,a harmadik azt mondta fölfágja az ereit miattam olyan értetlen hülye vagyok :( Annyira elegem van,a családtagjaim vigasztalnak,hogy nem vagyok hülye,mindig jól tanultam,a fősulis OKJ-s képzésen is jól teljesítettem és irigyeltek,sokszor tőlem kértek segítséget,és mindig azt mondták,hogy "én ezt úgyis tudom és segítsek".Ott nem lettem hülyének elkönyvelve.De a munkahelyeimen igen,és annyira bántó a rossz megjegyzés,megalázás,már elhitették,hogy én vagyok a világ leghülyébb embere.Már öngyilkos akartam lenni nem egyszer.Nem bírok így élni,annyira szerettem volna jól keresni,okosnak lenni,irigylem az informatikusokat,mérnököket,ami én soha nem lehetek :( Nem bírok tovább élni :'(:'(
2012. febr. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ó, szegénykém...

Egy dolgot sikerült felfognod, ez a világ gonosz, és az emberek tapossák azt, akit csak lehet, és téged lehet sajnos.

Én a következőt javaslom. Valahol tanulj ki valamit, akármit is mondanak neked, maradj ott, amíg tökéletes nem lesz. Ha már tökéletesen tudod, menj el onnan, és jelentkezz egy ugyanolyan helyre. Ott már nem fognak gúnyolni.

Nem baj, ha nem vagy okos, mert ha az okos ember gonosz, elmehet a fenébe. Legyél mindezek ellenére kedves, jó szívű, és többet fogsz érni, mint tíz okos ember.

Szóval ezért ne halj meg, és ha van kedved, beszélgethetünk privátban.

2012. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DeeJay Arnee ***** válasza:
100%
Ezért ne halj meg...Én a helyedbe nem csinálnám imádkozni fogok érted:)
2012. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Istenem, miért nincsenek ilyen emberek a környezetemben? Olyan szívesen segítenék... Én is sokszor akartam már öngyilkos lenni, és kéne valaki, akivel tudok erről beszélni... :/
2012. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!