Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fekete festett hajamból szőke...

Fekete festett hajamból szőke lenne ha leszivatnám? (olvasd alul)

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem gesztenye barna,most viszont fekete mert befestettem.De elég hamar kikopik a hajamból a festék.Szerintetek ha kikopik belőle (NEM LENŐL) akkor az már a normális gesztenyebarna hajam?Ha a barna hajamat leszivatnám nem lenne narancssárga,vörös?(Az eredeti barna hajamat ami még nem volt festve azt egyszer szőkítettük és teljesen szőke lett!)

2012. febr. 13. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Narancssárga lesz.
2012. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha kikopik belőle a fekete festék akkor az eredeti hajam nem? :S amit elvileg be kellene hogy fogjon.
2012. febr. 13. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem fog belőle kikopni. Menj el fodrászhoz, árnyalatonként kell világosítani. Higgy nekem, balga kislánykoromban nekem is (kopott) fekete hajam volt, leszivattam, és égő narancssárga fejem lett :)
2012. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

páff.. :/

Egyébként nyáron szőkíteném,addig hagynám hogy kikopjon :)

De most arra gondoltam hogy nyáron hátul a hajamból egy tincset kiszőkítenék,és ha azt a tincset aránylag jól szőkítené ki akkor az egészet kiszőkítem,ha pedig nagyon sárga lenne akkor újra befestem feketére! :)

2012. febr. 13. 14:58
 5/8 Stella90 ***** válasza:
nekem volt már fekete után szőke egyből...nem ajánlom...úgy tönkrevágta a hajam, hogy le kellett vágatnom rövidre...vagy nagyon finoman fokozatosan világosítsd, vagy hagyd lenőni a feketét, és a saját hajszínedet világosítsd...ha feketére rákensz egy 12-es vagy 9-es hidrogént, és arra szőkítőport, sárga lesz...és ocsmány...olyan lesz, mint egy tanyamaca...
2012. febr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már leírtam legalább 2 szer hogy nem a fekete hajamra kenem,hanem most fekete és nyárra kikopik belőle de nem lenől,hanem kikopik.Az én hajamból valamiért nagyon hamar kopik ki.Szerintem 2 hét és ki kopik teljesen.És nyárig pihentetném a hajamat,és nyáron szőkíteném! :) :/
2012. febr. 14. 08:49
 7/8 Stella90 ***** válasza:
az nem "lenől", hanem lenő...egyébként néha tényleg jót tesz a hajnak és a fejbőrnek, hogy pihentetik...én vörös voltam sokáig, és most visszatérek a barnához...megpróbálok türelmes lenni, és a saját hajszínemet hagyni..
2012. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hiba miatt! :) Értem.. Sajnos nekem is egy darabig barnának kell maradnom..pedig utálom a barna hajat! :)
2012. febr. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!