Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy rugjak be, és mire...

Hogy rugjak be, és mire számítsak?

Figyelt kérdés

Be szeretnék rugni....Igen tudom hogy hülyeség nemkéne stb. de érdekel 1x szeretném kipróbálni.Az lenne a kérdésem hogy mit és mennyit igyak ha egy olyan középső szintet érjek el tehát ne seggrésre de ne csak becsípve.A másik kérdésem pedig az hogy mire számítsak?Mozog minden utálok mindenkit esetleg nem tudok felkelni...?ja és esetleg fogok űvöltözni vagy hangoskodni mert a szomszédaimat nem akarom zavarni.....

19/F



2012. febr. 11. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el iszogatni, pohár a pohár után. Ja, és ne sört igyál, mert attól a legtöbb ember nem rúg be. Legyen whisky vagy vodka, ilyesmi. Érezni fogod.
2012. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok rendben és mik lesznek a hatások,hangoskodni fogok?

Amúgy köszi a gyors válaszért.

2012. febr. 11. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinél más hatása van, van aki agresszív lesz tőle van aki h*lye. én erről nem tudok sokat mert még életemben nem ittam alkoholt (és büszke vagyok rá, nem is fogok, stb stb) de gondolom kicsivel kezdd és egyre többet.. az hogy mit az már ízlés kérdése, gondolom.. minden alkoholtól be lehet rúgni hogyha eleget iszol. érezni fogod azt biztosan hogyha be vagy rúgva.
2012. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!