Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy gyerek...

Mit jelent, ha egy gyerek vért köp?

Figyelt kérdés

Egyik barátom tegnap reggel, wcre menet, megszokás szerint felszivta az úgymond "turhát" . . .azt a váladokot, ami általába fehér de, ha meg vagyunk fázva sárva vagy esetleg barna.

Tehát felszivta a tüdőből/torokból, (nemtudom honnan) és kiköpte....de véres volt. Még 1-2őt köpött és mégtöbb vérrel volt a nyál... Nézte a tükörben hogy nem-e a foga, vagy az inye az, de nem....tuti hogy nem.

A szüleinek nem szólt még...csak nekem, segitsetek lécci.

Apropóóó cigizik, kb másfél éve....

Szerintetek mit jelent ez???



2012. febr. 11. 18:51
 1/7 Vérmagyar válasza:
Szerintem az orra vérzett, ez a legvalószínűbb. A cigi irritálhatta a nyálkahártyát. De nem ártana egy kivizsgálás.
2012. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erős köhögéstől vérezhet a torka.
2012. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hat nemtudom...ma mar jobban kopte a vert :-s es meg mindig nem mert szolni a szuleinek....mostmar ugy erzi h nehezen kap levegot, meg faj a tudeje...:-s.

Jah, es egy 16 eves fiurol beszelunk.

2012. febr. 12. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjen tüdészetre, ott majd kivizsgálják. Nekem sztem az erős köhögéstől véres a köpetem, de ez lehet a tüdőrák jele is. Bár elég fiatal hozzá.Na a lényeg, h vizsgáltassa ki magát, sztem ahoz nem kell szülői engedély.
2012. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a "barátod" te vagy de mind1

Szerintem is vizsgáltasd ki

2012. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok be vallom
2012. márc. 1. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Na kivizsgáltattad??
2012. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!