Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ez van?

Mit csináljak, ha ez van?

Figyelt kérdés

Mit csináljak akkor,hogyha utálnak a barátaim?

Vagyis nem azt mondom,hogy utálnak hanem,hogy amikor igy külön-külön vagyok az eggyikőjükkel akkor tök rendesek de mikor sokan vagyunk akkor meg mindig engem piszkálnak meg velem szórakoznak.

Az egyik lány aki állitólag a legjobb barátnőm mikor ketten vagyunk olyan kedves mikor többen akkor meg mindig leszidd meg mindennek elhord és oda se figyel rám!:(

Ezt is sirva irtam meg mert már nem birom tovább!

És azt ne mondjátok,hogy keressek másokat,mert azt nem tehetem mivel a többiek olynak,hogy csak a rosszba vinnének meg nem is az csak,hogy ők a legrendesebbek de velem mégis mindig olyan szemetek és miközbe semmit se csináltam :(

Annyira szomorú vagyok,hogy azt elsem tudom mondani,mert soha egy rossz szót sem mondtam nekik..ennyi


2012. febr. 10. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, elég beképzelt pits@ lehet. Valószínűleg kialakult az osztályban egy hierarchia, mindenkinek megvan a saját skatulyája, amiből elég nehéz kimászni, ha ugyan nem lehetetlen. Tényleg nincs másik társaság, akikhez odacsapódhatnál, ahol normálisabb emberkék vannak?
2012. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tényleg ..:/
2012. febr. 10. 19:58
 13/14 anonim ***** válasza:
És eddig hogy reagáltál a piszkálódásokra? Kimutattad, hogy rosszul esik? Talán ha azt látják rajtad, hogy hidegen hagy, és nem ugrasz rá, akkor előbb-utóbb leszoknak róla.
2012. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát persze kicsit besértődtem mert tényleg nagyon rosszulesett..és már elég sokszor sirtam emiatt..
2012. febr. 10. 20:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!