Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hisztizik pár ember a...

Miért hisztizik pár ember a Hummer-poénok miatt?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, ami megtörtént, megtörtént. Szerintem - és még sok-sok ember szerint is - igenis vicces eset, hogy beszakadtak a Hummerek, és azok a videók, képek is viccesek, amik eztán készültek ebben a témában. Viszont a hozzászólásokban szoktam mindig találni olyat, aki föl van háborodva, anyázik, meg, hogy szerinte ez nem vicces, és mindenki hülye, aki szerint igen...


Itt van nekünk egy rossz helyzet, körülbelül mindenkinek az országban. Erre még jött a hideg meg a hó, és még jól se érezzük magunkat?


2012. febr. 10. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vicces, de 50 poén után már kicsit unalmas. Meg páran túl nagy feneket kerítenek neki, ami kissé túlzás.
2012. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a poént imádtam, de mikor már tényleg egy nap 5-10 alkalommal látom / hallom, azért egy idő után sok.


Szerintem csak unják az emberek egy idő után, én is így vagyok ezzel. Mondjuk anyázni meg hasonlókat nem kellene miatta! Az csak az adott személyt minősíti, nem a poént...

2012. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!