Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horvátország vagy Görögország?...

Horvátország vagy Görögország? Vélemények Tapasztalatok,

Figyelt kérdés
Akik jártak már ott sok tippet várnék tőlük, hogy érdemese utazási irodával szervezni az egészet? És ha igen akkor a szervezést mikor kell elkezdeni ha augusztusban mennénk. ketten mennénk és 150 000 ft fejenként az utazás, szállás amit szánunk rá a költő pénz amit ott költenénk az pluszba még hozzá jönne a 150 000 ft-hoz. Szállodába apartmanba érdemesebb menni? Árak? Emberek viselkedése a magyarokkal? Görögországban Koru? Horvátországban valami tipp? saját tapasztalatok élményeket várok. előre is köszönöm.
2012. febr. 6. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*Korfu.
2012. febr. 6. 20:56
 2/5 anonim válasza:
100%
Görög!Mi 5 éve Görögországba járunk nyaralni.Nem foglalunk előre szállást,mindig találunk és lehet alkudni:)is.Nagyon kedvesek,vendég szeretők!Az összeg amit szántok rá bőven elég!Horvátba voltunk (Görög után) Kb.5 órát birtunk maradni és haza startoltunk.Mi is augusztusban szoktunk menni,a viz szuper az időjárás is nagyon kellemes!
2012. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Görögország. Sokkal lazább, fiatalosabb, jobb a kaja.


Én is szervezés nélkül mentem, autóval Korfuig, mert nem akartam ott bérelgetni autót, de ha repülővel mész, lehet bérelni robogót vagy kvadot is, ami biztos olcsóbb.


Szállást nem foglaltunk, hanem ott kerestünk, találtunk is elég könnyen. Szerintem Korfun érdemesebb valami kisebb üdülőfaluban megszállni, közel a parthoz, mint inkább valami nagyobb városban, mert éjszakai élet azokban is van bőven.


Horvátországgal az a baj, hogy nagy része nagyon "nyugdíjas", bár azért ott is vannak felkapottabb helyek, pl. Trogir vagy Dubrovnik. Vagy pár éve van valami nagy bulizós strand Pag szigetén egy öbölben, de azt nem tudtam kipróbálni, mert nagyon rossz idő volt. (valahol az északi végén van)

2012. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek :)
2012. febr. 7. 13:11
 5/5 anonim válasza:
Egyértelműen görög!!!
2012. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!