Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz ez a mondás?...

Szerintetek igaz ez a mondás? "Amikor valaki kilép az életedből, az azt jelenti, valaki más megérkezni készül. " Nem feltétlenül szerelemre gondolok.

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben fokozatosan koptak le rólam a legjobb barátnőim...nagyon nehéz elengednem őket. Mit tennétek a helyemben? Tudok barátkozni, nyitok mások felé, de egyelőre nagyon egyedül érzem magam, mivel a "régiekkel" nőttem fel. Volt köztük 20 éves barátság is... :( Bennem van a hiba? Főleg a komoly kapcsolataik miatt alakult így a dolog...mások is átestek ezen?


23L


2012. febr. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy egy időre elváltunk a barátokkal, de mindig egymásra találtunk utána. Egy 20 éves barátságot ha csak nem nagy veszekedés miatt lett vége de még akkor sem, nem lehet úgy eldobni.
2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komoly veszekedés volt, de egyszerűen ha őt nem érdeklem már, akkor nem fogok erőlködni.
2012. febr. 6. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos velem is ez a helyzet. 2-3 barátnőmet is elvesztettem. Régen nagyon sokszor találkoztunk, mindenben segítettük egymást, de most valahogy eltávolodtak tőlem. Valakinek új barátja lett, valakivel azt sem tudom, h egyáltalán miért is alakult ki a helyzet, rosszul esik, és fáj, de lehet, h ez csak egy pillanatnyilag kialakult helyzet. Fel a fejjel, még vissza fognak találni hozzád, ha pedig nem, mindig találhatsz új barátokat, akik megbecsülnek.

Fel a fejjel:)

2012. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor azok nem is voltak igazi barátok talán...nehéz ezt definiálni. de én nem is gondolnék feltételn barátra sem. bár én életbe se hallottam még ezt a mondást, mindenképpen igaznak tartanám, legalábbis saját magam tapasztalata alapján. egyfolytába kilép az életemböl valaki van hogy végleg és jön helyette más.furcsa
2012. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!