Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fiatal lány ennyi pénzből...

Egy fiatal lány ennyi pénzből meg tudna élni?

Figyelt kérdés

Dolgozom egy ideje, szeretnék elköltözni a szüleimtől. Kinéztem magamnak egy albérletet, mindennel együtt (bérleti díj, közös költség, rezsi, tv, internet) 100ezer forint, így 60, max. 70ezer forintom maradna egy hónapra mindenre, tehát ételre,italra, ruházkodásra, tisztálkodásra, ház körüli dolgokra, kikapcsolódásra. Mennyire szűkösen lehet megélni ennyi pénzből? Köszi előre is!

21L


2012. febr. 5. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100000 az albérlet!!?!!???!???normális vagy??hol meg mit bérelnél te?villát a rózsadombon??????
2012. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
abból vígan meg lehet élni,ebben az országban átlag fölötti a kereseted.
2012. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol keresel 170 ezret? :D
2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből két-három gyerekes családok élnek. Igaz,nem járnak bulizni,nem márkás cuccokat vesznek,és nem üdülnek extra helyeken.

Az igényeidtől függ,hogy megélsz-e belőle.

2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
100ezerben mondom benne van a közös költség, rezsi, bérleti díj, net, tévé. Szerintem nem sok. Egyébként 150ezret keresek egy kis kávézóban, szüleim támogatnak havi 20-30ezerrel, mert nem lehet őket róla lebeszélni, egyszer nem fogadtam el, 3 hónapig szóba sem álltak velem. Szóval ez van. Egyébként az a probléma velem, hogy szeretek vásárolni, kozmetikushoz, műkörmöshöz járni, havi max. kétszer elmenni buliba vagy koncertre, barátnőkkel elmenni valahová ebédelni/kávézni. Próbálom ezeket visszaszorítani, de amíg itthon lakom, nehéz ez.
2012. febr. 5. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha lakótársakkal költöznél össze? Én is most fogok külön költözni Pesten, és ezután fogok elkezdeni lakást keresni. Ha érdekel, írj. :D


22L

2012. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 21:09 na így már másabb a szitu :D csak amiket felsorolsz az több mint 70 ropi,bár csajoknak nem tudom mennyibe kerül egy szombat este,nyilván olcsóbb mer sok kan meghívja őket meg ez meg az.
2012. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam fogyasztani, max ásványvizet vagy bacardi breezert, nem alkoholizálok, szóval csak belépők, havi max. 5000 forint. Műköröm havi 3000, kozmetikus havi 1500. A vásárlással, beülős estékkel van problémám :D Utolsó előtti, erre még visszatérek, gondolkodom rajta.
2012. febr. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!