Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől mehet tönkre egy zsebmel...

Mitől mehet tönkre egy zsebmelegítő?

Figyelt kérdés
Tudjátok, az, amit néhány száz forintért meg lehet venni bármelyik supermarketben, megnyomod benne a gombot, akkor felmelegszik és megkeményedik, utána pedig forró vízben fel kell olvasztani és utána újra használható lesz. Én adtam ajándékba a páromnak egy bontatlan zsebmelegítőt, amely mindössze egy hónapnyi használat után tönkrement. Nem akart kiolvadni, csak nagyon nehezen és amint kihűlt már azonnal meg is szilárdult. Esetleg tudja valaki, hogy ennek mi lehet az oka? Nagyon el van keseredve amiatt, hogy tönkrement, pedig nagyon vigyázott rá. Válaszotokat előre is köszönöm!

2012. febr. 5. 12:13
 1/1 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam a tegnap :/
2012. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!