Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb aruhaz,...

Melyik a legjobb aruhaz, hypermarket, uzletlanc?

Figyelt kérdés

Cora, Lidl, Penny, Spar, Tesco, CBA ilyenekre gondolok.

Ar, sajat termekek, kiszolgalas, tavolsag, akciok szempontjabol, vagy miert szeretitek?


2009. jún. 1. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Tesco , mert a legkisebb is számít!
2009. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Felmérést csinálsz?

A legjobb a Lidl. Ez a legolcsóbb is, neki vannak a legjobb saját termékei. (Kivéve mosópor :s)

2009. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
1.Tesco 2.Auchan 3.Cora
2009. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
en az Aldit szeretem a legjobban, ott vannak a legfinomabb csokik, meg ilyesmik, a gyümölcsök es tejtermekek is nagyon finomak ott szerinte. Ar szempontjabol meg magasan az Interspar es az Auchan a legjobb, viszont legszivesebben a Coraba megyek vasarolni, egyreszt az van a legközelebb, nagy a BIO valasztek is, tehat, ha nagy bevasarlas, akkor Cora, az Auchanba az akcios dolgokert megyek, kis bevasarlasokat az Aldiban szeretem intezni :)
2009. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen a METRO.


A lidl egy silány minőségű bolt, nem ajánlom, hogy ott vegyen bárki bármit. Ha minőséget akartok olcsón, akkor a METRO-t válasszátok, egyetlen hátránya, hogy nagyobb kiszerelésekben lehet csak vásárolni egyes termékeket.

2009. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felmeres? Talan.

Nagyvaradrol megyunk Debrecenbe babauszasra vasarnaponkent es ilyenkor neha elmegyunk nezelodni, vasarolgatni. Ezert kerdem hova erdemesebb menni.

Nem is tudom van-e egyaltalan Auchan Debrecenben.

2009. jún. 1. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az élelmiszer a auchanban a legolcsóbb és a corában a legdrágább viszont a corában sokkal nagyobb a választék. A tesco közepes szerintem. Bár a saját termékeikben mindig csalódtam hiába az a legolcsóbb. A sparba szerintem egy konkrét akciós dologért érdemes csak menni mert viszonylag a többi multihoz képest elég drága és jóval kisebb a választék. A kiszolgálás változó mikor ki van. Eddig általában nem volt gond sehol.
2009. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Pennynek jó az akciója, nem drágák az árak, de viszont nincs nagy választék.

Plus: drága.

Auchan vagy mi: nem tudom, régen voltam.

Spar/Interspar: Drága..

Cora: nagy választék, és elég jó cuccok vannak, nem kell sokat várni a kasszánál mert van kb.25=)

TESCO: minőségtelen márkái vannak...:S

Lidl: háát...TESCO kettő. én pl úgy mondom amikor meghallom a tv.-ben hogy Lidl "Ahol a minőség olcsóbb!"=Lidl, ahol a minőséget nem ismerik."XD

2009. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Auchan Penny, Tesco, CBA, Reál, Plussz
2009. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-t szeretem a legjobban, mert a saját márkás termékeinek a minősége is nagyon jó.
2009. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!