Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öreg Magyar gépről? -->

Figyelt kérdés
Ez egy 60 - 70 éves gép és még mindíg működik ! Szerintetek hol járna a Magyar gépgyártás , gépipar ha nem így alakult volna a történelem ??!--> http://www.youtube.com/watch?v=8STmGTkF6R0
2012. febr. 3. 23:59
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Nem egészen értelek...

Ha nem használták agyon azt a gépet, akkor MIÉRT NE működne???

Ennek semmi köze ahhoz, hogy magyar vagy nem.

(Mellesleg a "magyar" itt nem tulajdonnév, tehát a magyar helyesírás szabályai szerint kis betűvel írják. Ezt neked, mint magyar embernek, illenék megtanulnod.)


Pedro

2012. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez igazán hasznos volt számomra pont ez volt a kérdés köszönöm !Ismét egy inteligens hasznos emberre bukkantam !Igazán jól értelmezted a kérdést , ez tűnik a legjob válasznak rá valóban . Ostoba -.-
2012. febr. 4. 09:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként de, agyon volt használva fénykorában ..
2012. febr. 4. 09:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt bele kötnél " legjobb"
2012. febr. 4. 09:54
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Ja, és nem kötök bele a "legjobb"-ba. De azért megjegyzem, hogy az "intelligens" szót két l-lel kell írni... Meg utána vesszőt tenni, mert felsorolás volt... Tulajdonképpen a mondataidból több helyen is hiányoznak a vesszők.


De azt azért köszönöm, hogy Te is aláírtad a hozzászólásod. Legalábbis az elsőt.


Pedro

2012. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öreg te minek vagy ezen az oldalon ? Vagy minek írsz ide ?? Szerinted a helyesírásomról szól a kérdés ?? Tisztában vagyok vele hogy ha gépelek nem figyelek a helyesírásomra, de nem értem ennek mi köze a kérdésemhez ?? Vagy ekkora agyhalott vagy h nem is érdekel se a videó se ez a témakör de a kitűnő helyesírásoddal és az okoskodós modoroddal azt élvezed h másokba bele kötsz ?? Vagy tényleg egyáltalán nem értem miért kel rögtön kritizálni .
2012. febr. 4. 14:58
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Tudod, én nem esem hasra egy 70 éves traktor előtt, még akkor sem, ha magyar gyártmányú. Mint azt első válaszomban leírtam, ezt nem tartom nagy csodának. Ha járnál veterán találkozóra, ott láthatnál 96 éves gépkocsit is, amely bizony a saját kerekén jut el rendszeresen a találkozókra...

Bár nem magyar.


Veled pedig nem volt szándékomban kötözködni, csak megjegyeztem szépen halkan, zárójelben, hogy ha már annyira tiszteled a magyar dolgokat, sőt, a magyar melléknevet is, hogy azt nagy betűvel írod, akkor igazán odafigyelhetnél (mert ugye csak figyelmetlenség volt), hogy helyesen írj - azaz tiszteld meg a magyar nyelvet, valamint magyar honfitársaidat is azzal, hogy nem rongálod tovább ezt az igen szép, ám szerencsétlen nyelvet, amelyet főleg ezen az oldalon sokan kerékbe törnek. Ugyan vedd magadnak a fáradságot, és nézz utána a szabályoknak - nem olyan nehéz ám.


És hogy miért vagyok ezen az oldalon? Azért amiért sokan mások is. Érdeklődő ember vagyok, szeretek másoknak segíteni, még Neked is, és még akkor is, ha erre hasonló reakció jön, mint a tiéd. Nem rossz szándékból tettem szóvá a hibádat, hanem azért, mert hátha tanulsz belőle - persze ha nem akarsz, ha nem érdekel hogy valamilyen módon jobbá tedd magad, az más dolog. Ha ennyire tökéletesnek érzed magad, akkor tényleg elnézést, hogy megemlítettem egy apró hibádat - de hát biztosan én tévedtem. Hiszen én NEM vagyok olyan tökéletes, mint te...


Pedro

2012. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó teljesen igazad van kicsit túl reagáltam . Soha nem volt jó a helyesírásom de mind . Igen olvastam h nem érted a lényegét de inkább arra lettem volna kíváncsi h csak engem zavar h szét szedték a magyar gépgyártás ?? A videót csak ilyen kiegészítőként szántam ...
2012. febr. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!