Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes Józsefvárosi piacra...

Érdemes Józsefvárosi piacra menni?

Figyelt kérdés

Mi minden található ott? Milyenek az árak?

Mikor érdemesebb lenni, hétköznap vagy hétvégén?


2012. febr. 2. 15:07
 1/2 tetris ***** válasza:

Szia! Szinte minden kapható ott. A legtöbb a ruhanemű, az lakástextil és a cipő. Az alsógatyától a télikabátik minden van!!! Minden színben, és minden méretben. Amikor veszel ott vlamit, arra kell vigyázni, hogy az anyag ne legyen múszálas, a méret legyen megfelelő. A csomagoláson lévő mérezetés teljesen hektikus, úgyhogy nem lehet megbízni abban. Az ott kapható áruk nagyon olcsóak, pláne ha valamiből többet veszel, még árengedményt is adnak. De mindent alaposan meg kell nézni, és ha lehet, fel kell próbálni. Mivel ilyen olcsó minden, ezért nyilván nem a legtökéletesebb a minőség, de ez nem jelenti azt, hogy csak vacakot árulnának. Az a titok, hogy jól meg kell nézni, hogy mit vesz az ember.

A lakástextil választék is hatalmas, nagyon szép plédek, ágynemúk vannak potom áron. Én legtöbbször alsóneműt szoktam ott venni, egész jó minőségűeket lehet kapni olcsón.

A cipőt mindig próbáld fel. És alkudozz! Legalább 10 %-ot le lehet alkudni a kínaiaknál. Ma már egyre több butikos is ott árul, horror áron. Ezeket el kell felejteni.

Amikor odamész, nagyon kell vigyázni a következőkre:

A pénzed nagyon jó helyen legyen, mert ahol tömeg van, ott zsebesek is vannak.

Ne egyél, ne igyál ott semmit, mert a higiénia nem az erősségük. Vannak büfék, de elég kétes a kinézetük.

Hacsak nem életbevágóan muszáj, inkább nem menj ott toalettre, mert az ebolától, a tífuszig bezárólag bármi lehet ott a rengeteg kínai, arab, vietnámi meg cigány miatt.

Én eddig mindig csak hétvégén voltam, akkor érdemes kimenni már 10 óra tájban. Hétvégén kettő óta után már zárnak, elmennek az árusok. A hétközbeni nyitvatartást nem tudom.

Maga a piac óriási nagy, ezért ez egy egész napos program.

Élelmiszert is árulnak, kínai nagyon-nagyon sárga tésztát, meg ki tudja honnan származó csokikat, fűszereket. A legnagyobb jóindulattal tanácsolom, hogy inkább ne vegyél onnan élelmiszerfélét. Ki tudja mi van azokban.

Egyébként ezeken kívül rengeteg játék, önvédelmi eszköz, parókák, csatok, illatszerek is vannak.

Jó kis muri ott egy napot eltölteni!!!

2012. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) Enni biztosan nem fogok ott, meg toaletre menni sem, erre gondoltam:) Már nagyon kiváncsi vagyok...
2012. febr. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!