Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz nagy hó hétvégén?

Lesz nagy hó hétvégén?

Figyelt kérdés
Több híradóban is láttam,meg a neten is,hogy a hétvégén megismétlődhet a 87'-es tél (akár 50cm hó is eshet) szerintetek ez igaz,tényleg megtörténhet? (nálunk jelenleg 1 felhő sincs az égen)
2012. febr. 1. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az összes híradó hazudik, ne nézz ilyeneket, hazudik az összes ember aki él.
2012. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reméljük megússzuk nem a hóval van bajom csak a hatalmas locs-poccsal, sárral, ami utána marad.

Egyébként az elmúlt években valahogy mindig enyhébb telek voltak, és mindig február környékén kezdett el esni és igazán hideg lenni.

2012. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele,"ha esik,akkor essen rendesen",nem pedig ilyen 1-2cm ami napok alatt elolvad aztán meg tiszta sár minden,azt én sem szeretem...
2012. febr. 1. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek foglalkoznak ezzel ennyit az emberek, igazán észrevehették volna az alatt az ~1100 év alatt itt a Kárpát-medencében hogy itt négy évszak van és közülük az egyik a tél.
2012. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Különben meg zord tél után kevesebb a rovar és a kártevő, lehetne örülni és végre elfogadni a természet menetét...de nem, ezek csak panaszkodni tudnak...úgy kell nekik.
2012. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szenzáció hajhászás az egész mint ezek a most divatba jött műhold támadások -.-" 1 héttel előtte már azt fújják hogy ez meg az lesz,így ránk esik úgy lezúz mindenkit,aztán mire ide ér az is nagy durranás ha valakinek sikerült egy fényvillanást észlelni belőle,de az se biztos annak a fénye volt ...nem lesz semmi féle 87es nagyságú hó,ha leesik 5 centi akkor örülhetünk,én többre nem számítok.
2012. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami elmaradt a télen, az most pótlódik be szerintem.

Eddig csak 0,5-1 cm-ek estek, amik órák alatt elolvadtak, és egy hétig sár volt utána.

De most végre van mit lapátolni. :D

2012. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!