Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy gyerekem és az anya elhagyot mert ne mhagytam hogy kocsmázon és elvettem tőle a gyest is hogy ne igya el a gyerekm anya(19éves) én pedig (21) én rototam volna el valamit? mindenemet fel adtam értük és ki dobot az utcára sokszor gondoltam az öngyilkoságra de kicsit jobban bele gondoltam a gyerekemre gondoltam hogy apa nélkül fog felnőni így is úgy is nélkülem fog felnőni tilt az anya tőle még látogatni se látogathatom párszor öngyilkos akartam lenn ide sose jött össze csak mindíg meg úsztam vala hogy szerintetek mit tegyek?

2012. febr. 1. 21:06
 1/3 fityula válasza:

Ilyesmire ne is gondolj, mindig van valamilyen megoldás! Még ha sokszor kilátástalan is a helyzet, arra kell gondolni, hogy az élet mindenkit olyan feladatok elé állít, amiket meg tud valahogy oldani!

A sarkadra kell állj! Keress valakit a környezetedben, akivel őszintén tudsz beszélni, el tudod mondani a helyzetedet.

Bízz magadban!

2012. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tagadhatja meg a láthatást tőled, gyámügy, vagy bíróság, nem tudom hol kell intézkedni.

Ha már van gyereked, akkor felelős vagy érte, és tegyél meg mindent.

2012. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
meg tetem mindent a gyerekemért de épp a mi nap lépet le a kis lányommal és azt se tudom hogy hova a gyám ügy meg nem tesz semmit mert már az én nevemen sincs a gyerek az anya azt is átíratta mint ha nem lennék az apja nagyon szépen köszönöm válaszotokat kitartok ameddig tudok
2012. febr. 6. 12:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!