Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha túl forró vagy túl hideg...

Ha túl forró vagy túl hideg ételt, italt eszünk-iszunk az roncsolja a fogat? Mármint káros a fogzománcra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, káros!!!
2012. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos jól gondoltam..le kell mondanom a forró teáról.Viszont azt nem tudom elképzelni,mikor elpattog,vagy reped a fog,ha valaki hidegre meleget eszik vagy iszik.Még fizika órán mondta a tanár,és azóta erre ügyelek..de ez tényleg igaz? Ismertek olyat,akinek megrepedt ettől a foga?
2012. febr. 1. 20:13
 3/3 anonim válasza:

Ha gyakran csinálja ezt, akkor tutira elreped. Egyébként meg ha véletlenül szoktál szénsavasat inni... Hát akkor mondj le róla.

A napokban volt egy műtétem, a szénsavas italoktól törnek a fogaim, szépen sorjában. És kapaszkodj meg, a fogorvosom azt mondta, igyak helyette TEÁT. Tehát teázz ezerrel, csak hagyd egy kicsit hűlni :)

2012. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!