Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg ekkora...

Szerintetek tényleg ekkora havazás lesz vagy csak hülyítik a népet? Győr-moson-sopron megye

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamennyi biztosan lesz, de én 5 cm-nél többet nem remélek, mert halandzsáznak ezek annyit mint égen a csillag.
2012. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát itt Borsodban már ki sem szabad majd mozdulni a lakásból mert olyan hideg lesz, kíváncsian várom :D
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én reménykedem a nagy havazásban imádom a havat. De tényleg szinte minden órában a hójelentéseket nézem és mérgelődök hogy erre csak keveset jósol. lehetne erre bősárkányba is min 18 cm hó
2012. febr. 1. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet pontosan előre tudni. Emlékszem egyszer 2 éve is alaposan alábecsülték pl. a fővárosra várható havazást, és 20 cm esett a várt 5 centi helyett. :D
2012. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már az ideg összeroppanás határán vagyok mert nem havazik:(
2012. febr. 3. 19:20
 6/8 anonim válasza:
Hát szegeden már van vagy 10 centi és nem akaródzik elállni.Mire odaér hozzátok a felhő, elfogy a hó :)
2012. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cseréljünk. itt már több,mint fél méteres hó van,hóvihar.. na benne vagy?

Egy nap úgy 5-ször kikéne menned lapátolni, egy lapátolás ha sietsz 1 óra alatt megvan. Na?:D

2012. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cserélhetünk de nemsokára majd megy még kb 20 cm hó :D
2012. febr. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!