Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookos megosztós "jótéko...

A facebookos megosztós "jótékonykodások" mennyire hitelesek?

Figyelt kérdés
Rengeteg megosztott képet látni nap mint nap facebookon, szerencsétlenül járt/beteg állatokról, gyerekekről, miszerint minden egyes megosztással x forintot, centet kapnak..Nekem ez egy picit sántít, mi igaz ezekből?
2012. jan. 30. 17:25
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerinted ki a fene jótékonykodna AZ ALAPJÁN, hogy valakik hányszor osztanak meg valamit a facebookon?


Ha valaki (vagy valamely cég) akar jótékonykodni, akkor az megteszi mindenféle megosztások nélkül is. Ha pedig nem akar, akkor nem is fog.


Időnként felreppennek ilyen hírek, de semmi alapjuk sincs. Billy Gates sem utalt át a lánclevelek címzettjeinek sok millió dollárt (szerintem nem is tudott az egészről). De sokan beveszik az ilyet. :-)


Pedro

2012. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál :) Már ezdett lelkiismeret furdalásom lenni pedig :P Gyanús volt, meg amúgy sem szeretem ilyen képekkel riogatni a népet :/ Ha meg igazi lenne, akkor lennének adatok is feltüntetve, úgy megosztanám :)
2012. jan. 30. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút kamu.
2012. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!