Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 47 éves mozgáskoordinációs...

47 éves mozgáskoordinációs zavarokkal kűzdő férfi vagyok. Boldogság? Elérhető? Ugy látszik nekem csak ez jutott. Ez így nagyon sivár

Figyelt kérdés

Közlekedési nehézségeim miatt alig-alig jutok el még a városba is.Ennek ellenére én is szeretnék egy normális párkapcsolatot, ami szerintem érthető. Szerintetek lehetek

én egyáltalán boldog? Még fiatalabb koromban volt egy-egy szexkapcsolatom, de azóta sincs semmi.Ezt így nagyon nehéz elviselni. Valaki tudna érdemleges tanácsot adni? Komoly.


2012. jan. 28. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elérhető,de nehéz úgy tanácsot adni,hogy nem tudunk rólad semmit,csak azt,hogy van mozgáskoordinációs zavarod...Személyes tapasztalatom annyi van,hogy egyszer beleszerettem egy mozgássérült srácba és külföldre költöztem miatta,úgyhogy elég komoly volt a dolog és annyiban érdekelt az állapota,hogy rosszabbodhat e vagy sem..amúgy semmiben nem akadályozott a dolog..nem hiszem,hogy ez tartaná vissza a lányokat,inkább az,hogy kevés helyre jársz emiatt..szintén személyes tapasztalat,hogy anyukám 57 éves korában találta meg az "igazit" pedig nincs egészségügyi problémája,szóval annyit tudok tanácsolni,hogy próbálj meg többet kimozdulni,ha van hobbid,megtalálni azokat az embereket,akiknek ugyanaz az érdeklődési körük...
2012. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!