Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy csak én...

Tetszem neki vagy csak én szeretnék többet belelátni ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik a suliban. Nem ismerjük egymást, de azt vettem észre, hogy amikor arra megyek, amerre ő van, mindig rám néz, a szemembe, és nem csak egy pillanatra. Valamelyik nap például én a folyosón álltam a barátnőimmel, egy lány pedig a folyosó végén, a következő pillanatban pedig ez a fiú is leért a földszintre, és odaállt a folyosó végére a lány mellé, de nem szóltak egymáshoz. Rám nézett, majd pedig fogta és megölelte a lányt, aki mellette állt. (Egyébként csak barátok.) De ez olyan fura volt...úgy értem, hogyha én meglátom az egyik barátomat és megakarom ölelni, akkor egyből megölelem, nem pedig ránézek egy fiúra, és úgy ölelek meg egy másik fiút (fordított esetben). Az jutott eszembe, hogy talán látni akarta a reakciómat, de igazából elég gyakran csinálja ezt..látja, hogy megyek, rám néz és utána tök jól el van az egyik lánnyal, ölelgetik egymást..

Éppen ezért nem tudom, hogy mi ez az egész. Hogy tetszem-e neki, de mondjuk nem mer lépni, vagy pedig én látok többet bele ebbe a "rám néz" dologba és csak szimplán rám néz, mint bárki másra, aki arra jár. Nem tudom.


Kicsit hosszú lett, de kíváncsi lennék a véleményetekre. Előre is köszi :)


2012. jan. 27. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy tűnik, mintha ő tisztában lenne azzal, hogy te szerelmes vagy belé, és csak fájdítani akarja a szívedet azzal, hogy más lányt ölel meg.


Bár lehet, hogy rosszul gondolom, de az én "Életem Szerelme" sokszor csinált ilyeneket, (h rám néz, közbe mást ölel), de ő nagyképű volt, és csak azt akarta, hogy szarul érezzem magam.

2012. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!