Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ezen a számon hívogat:+...

Valaki ezen a számon hívogat:+3680707070 Ismeri valaki a szám tulajdonosát?

Figyelt kérdés
Tegnap is hívott, felvettem a mobilt, de nem szólt bele senki. Ma is hívott, de épp nem voltam telefonközelben.
2012. jan. 27. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, pedig, a szerződésben benne van - amit ugye első alkalommal a szolgáltatóval kötsz meg (adás-vételi), mikor megveszed náluk a készüléket -, hogy 3. fél nem kapja meg az adataidat.....
2012. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ez azért durva....


Egyébként Vodafone-os vagyok.

2012. jan. 30. 22:19
 13/22 A kérdező kommentje:

Ma meg vezetékesen hívott állandóan egy ismeretlen (mobil) szám... Nem lennék meglepődve, ha azok lettek volna megint.

A fene őket!...

2012. jan. 30. 22:22
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha olyan a mobilod lehet rá programot tenni és bizonyos számokat le tud tiltani.Ha az illető hív a te mobilod mindíg foglaltat jelez.Így a hívást te nem is hallod csak ha akarod meg tudod nézni próbálkoztak e.
2012. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azóta 2 különböző ismeretlen számról hívtak megint...
2012. febr. 3. 12:56
 16/22 A kérdező kommentje:
Nah, jó lenne az a program.
2012. febr. 3. 12:57
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyárilag van a telefonomban ilyen, nézd meg, hátha neked is van! Beállításokban lehet a hívásoknál létrehozni egy listát, amire a tiltani kívánt számokat fel lehet venni. Én az előző hívóval is így tettem, a mostanival is. Utána mindig kijelzi, ha volt tőle nem fogadott hívásod, de elvileg csak ennyi.
2012. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
A vodafone szolgáltatomat felhívtam de b@szik rá ,kösz vodafon!
2012. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért, mit mondtak a Vodánál? amúgy én nemrég vettem észre, facebookon látható volt a telefonszámom, igaz, csak ismerősöknek, de nem is tudtam róla. :S Nem emlékszem, hogy megadtam volna, hisz régen is tartottam tőle, nehogy illetéktelenekhez kerüljön. Most már biztos vagyok benne, ez a köcsög facebook a ludas... nem lehet, ha mobilról jelentkezek be, ez a köcsög oldal rögtön eltárolja a számot?
2012. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Én nem adtam meg soha a Facebook-on, sőt, semelyik weblapon sem.

Valahogy mégis csak rájöttek.

2012. febr. 21. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!